Новини

Українські інженери створили систему для регулювання тиску в шинах сільгосптехніки

25 Вересня 2018 776

Testing_result
Приклад використання системи регулювання тиску в шинах
scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net

Українські інженери розробили систему, що дозволяє оперативно регулювати тиск в шинах сільськогосподарської техніки.

Про це повідомляє paaz.com.ua.

Розробники Полтавського автоагрегатного заводу створили систему, яка дозволяє знизити витрати палива, зменшити знос шин, підвищити тягові властивості техніки за допомогою зміни тиску в шинах. При цьому тиск для переднього та заднього мостів можна регулювати окремо, не зупиняючи машину.

Конструкція з зовнішнім підведенням у вигляді компресора з водяним охолодженням використовує систему клапанів та пневмомагістралей машини. При цьому система працює без використання електроніки. Контроль тиску відбувається за допомогою механічного манометра, а регулювання рівня тиску проводиться за допомогою трипозиційного тумблера on-off-on. Система контролю та регулювання встановлена в кабіні оператора на панелі управління.

Створена розробка спрощує конструкцію мостів, підвищує ремонтопридатність техніки, агрегатована з раніше випущеною технікою, а також може використовуватись для причепів і спарених коліс.

Система вже успішно пройшла експлуатаційні випробування та має акт про результати проведених випробувань.Радимо почитати