Новини

Розроблено комбайн, який скорочує час збирання мікрогріну на 90%

25 Вересня 2018 220

hamill_microgreen
Автоматичний комбайн, що збирає мікрогрін
agfstorage.blob.core.windows.net

Розробник Боб Беннер створив автоматичний комбайн, що збирає мікрогрін. Машина вже має високий попит.

Про це повідомляє hortidaily.com.

Машина, яка дозволяє збирати мікрогрін в пластикові контейнери чи мішки без допомоги людських рук, може зібрати урожай з лотка за 3 секунди, тим самим скорочуючи час збирання на 90%. Машину можна зробити під різні розміри лотка.

«За перший рік ми вже продали 9 машин в США і маємо запити по всьому світу. Ця галузь стає все більшою. Є зростаюча потреба в отриманні свіжої, безпечно вирощеної і зібраної зелені, зібраної тільки вчора, незалежно від кліматичних умов, в яких знаходяться люди», — говорить розробник машини Боб Беннер.

Унікальною особливістю машини, окрім економії робочої сили, є робота з вразливим продуктом. Адже леза не рвуть продукт і залишають його однакової висоти, зелена маса не торкається землі і людських рук, і таким чином на неї не потрапляє бруд.

Розробники з компанії Hamill повідомляють, що вже є запити на створення інших машин в цій галузі. Мова йде про мийку для лотків, над конструкцією якої вже працюють.

«На сьогодні останньою версією є міні-комбайн. Оскільки зараз відкривається так багато ферм з вирощування мікрогріну, цей комбайн дозволить їм вийти на ринок без необхідності інвестувати в повномасштабне виробництво», — відзначають розробники комбайну.Радимо почитати