Новини

Manitou презентував гібридний та електричний прототипи теленавантажувачів

25 Вересня 2018 180

Manitou_Group_Deutz_Group
Manitou Group випробовує два прототипи телескопічних навантажувачів з гібридними та електричними приводами
profi.co.uk

Компанія Manitou Group наразі випробовує два прототипи телескопічних навантажувачів з гібридними та повністю електричними приводами, розробленими компанією Deutz Group.

Про це повідомляє profi.co.uk

Обидва прототипи вважаються першими в галузі. Вони були розроблені підрозділом Deutz Group — e-Deutz, який спеціалізується на розробці нових технологій приводів. На гібридному прототипі MT 1335 дизельний двигун Deutz TCD 3.6 75 кВт (100 к.с.) був замінений на TCD 2.2 55 кВт і електричний двигун 20 кВт/48 В. Повністю електричний теленавантажувач Manitou MT 1135 оснащений 360-вольтним блоком живлення, електричним двигуном 60 кВт і батареєю ємністю 30 кВт/год.

Manitou є першим користувачем технологій e-Deutz, які розроблені для скорочення загальних експлуатаційних витрат, споживання палива і зниження викидів. Президент і СЕО Manitou Group Майкл Деніс говорить, що це дозволить компанії вдосконалити існуючі гібридні та електричні лінійки.

Перші моделі таких навантажувачів можна буде побачити наступного квітня на виставці техніки Bauma в Мюнхені, Німеччина.Радимо почитати