Новини

Clare Engineering представив видувач повітря, який рятуватиме від токсичних газів

25 Вересня 2018 49

Clare_Engineering_Slurry_Gas_Buster
Видувач повітря Slurry Gas Buster від Clare Engineering
profi.co.uk

Компанія Clare Engineering представила свій новий агрегат — Slurry Gas Buster, який забезпечує постачання свіжого повітря в приміщення, де проходить змішування рідких розчинів. Компанія довгий час шукала вентилятор достатньої потужності. Обраний варіант діаметром 1,25 м має потужність 50 000 м³/год.

Про це повідомляє profi.co.uk

Представлений агрегат коштує €8,000 і працює від ВВП. Представник Clare Engineering говорить, що трактор забезпечує безпечне вмикання і експлуатацію машини. В компанії також розглядають агрегати з електричним і гідравлічним приводом з вилковими захватами або муфтами швидкого з’єднання для навантажувача, що забезпечить пересування видувача.

Представники компанії-виробника  додають, що вони були вражені, дізнавшись кількість людей, які зазнати втрат (людей чи поголів’я) через токсичні гази, що виділяються під час змішування рідких розчинів.

Один з відвідувачів заходу зазначив «так, машина дорога, але похорони дорожчі», і це дозволяє поглянути на вартість та актуальність речі з іншої сторони.Радимо почитати