Новини

На Agro Show у Польщі Kverneland презентував оновлений прес-підбирач

25 Вересня 2018 168

Kverneland_Bale_Fast
Прес-підбирач Bale Fast від Kverneland
pliki.farmer.pl

Kverneland презентував оновлену модель прес-підбирача Bale Fast, що здатен працювати безперервно. Це перший та найкоротший (5,65 м) прес-підбирач на ринку, що має дві камери та працює у режимі беззупинних циклів.

Про це повідомляє farmer.pl.

Конструкція машини складається з двох серій компресійних камер, з'єднаних послідовно. Перша камера служить в якості попередньої камери, в якій тюк формується на 2/3 від свого заданого об’єму. Після наповнення, тюк передається у головну камеру. Ролики, розташовані між камерами є загальними, і з відкриттям першої камери стискають і викидають тюк до наступної камери.

Далі, коли тюк вже знаходиться в основній камері та досягає повного діаметра 126 см, розпочинається процес його обмотки сіткою. Одночасно розпочинається формування нового тюку в попередній камері. Як тільки перший тюк потрапляє на пакувальний стіл, звідки він потрапляє на землю, другий тюк потрапляє у камеру для обмотування сіткою, а в попередню камеру поступає нова порція матеріалу. Такий процес відбувається постійно та безперервно.

Крім того варто відзначити конструкцію та систему обмотування: тюк обмотується двома пакувальниками, що обертаються навколо горизонтальної вісі тюка.

Різальна система Bale Fast може працювати з 6, 12, 13 або 25 різальними ножами, або взагалі без них. Для роботи з Bale Fast потрібен трактор з мінімальною потужністю 140 к.с.

Вартість машини стартує від $110 тис.  Радимо почитати