Новини

New Holland представив лінійку тракторів Т8

21 Вересня 2018 230

New_Holland_T8
New-Holland-Genesis-SmartTrax-T8-435
farmweekly.com.au

В компанії New Holland стверджують, що стандартні трактори Т8 є найпотужнішими у світі.

Про це повідомляє farmweekly.com.au.

П’ять моделей лінійки мають потужність від 187 кВт (250 к.с.) до 283 кВт (380 к.с.) — топова модель T8.435.

Кожна модель оснащена двигуном Cursor 9, сумісним зі стандартами Tier 2 або Tier 4B, та системою управління потужністю двигуна (EPM), яка забезпечує більшу потужність для роботи з гідравлікою, ВВП і для транспортування.

Ця система означає, що, наприклад, модель Т8.320 з двигуном потужністю 187 кВт (250 к.с.) може бути посилена до 239 кВт (320 к.с.). Система доступна для всіх моделей Т8.

Трансмісія 19-4 Ultra Command (50 км/год) є стандартною на колісних моделях, проте в як альтернатива доступна безступенева трансмісія Auto Command 50 км/год.

Всі колісні моделі Т8 стандартно оснащені підвіскою кабіни та передньою підвіскою Terraglide з гальмами.

Трактор Т8 виготовлений для роботи з важким обладнанням, він ідеально підходить для вторинного обробітку, посіву, розкидання і транспортування, тому має різні варіанти трансмісії.

Неважливо, яку трансмісію ви оберете, ви отримаєте мінімум 18 передач переднього ходу, вісім з яких працюють у критичному діапазоні для обробітку 4,8-12 км/год. В компанії говорять, що це більше, ніж у будь-якого іншого трактора такого класу.

New Holland також представила систему управління швидкістю ходу (GSM), яка використовує комбінацію даних відносно навантаження двигуна, швидкості руху і налаштування оператора для управління частотою обертання двигуна для оптимізації продуктивності та економії.

Вантажність задньої зчіпки на моделі Genesis T8.435 становить до 9000 кг.

Опціональна заводська передня зчіпка має максимальну вантажність 5800 кг.

Моделі T8 SmartTrax поєднують загальну маневровість колісного трактора і високе зчеплення та прохідність гумових гусениць. Вони оснащені спеціально розробленими мостами з високим крутним моментом, які підходять під передні колеса великого діаметра і задні гусениці.

Це дозволяє передавати повну потужність між передніми колесами і задніми гусеницями для досягнення оптимальної продуктивності.

Genesis SmartTrax був розроблений New Holland спеціально для роботи з високопотужним обладнанням і пропонується на двох топових моделях T8.435 і T8.410.

За словами компанії, площа контакту колеса з поверхнею з системою SmartTrax складає 60 см і це на 65% більше, ніж комплект задніх одинарних шин 710/75R42.

Площа контакту колеса з системою SmartTrax 45 см на 35% більша, ніж у комплекту задніх здвоєних шин 480/95R50.

Знижений тиск на ґрунт забезпечує раніший доступ до весняного підсихаючого ґрунту, і може подовжити робочий сезонний час з мінімальним ризиком пошкодження структури.

Трактори T8 SmartTrax мають різні варіанти шасі, відстань між гусеницями може складати від 1,9 м до 3,8 м.

Ширина гусеничної стрічки також може бути підібрана відповідно до конкретних потреб: моделі з вузьким шасі матимуть стандартно 45-сантиметрові гусениці.

Для використання в більш екстремальних умовах, зокрема на крутій важкопрохідній місцевості або за надзвичайно вологих умов, моделі з широким шасі пропонуються з гусеницями 60 см.Радимо почитати