Новини

Amazone презентував оновлений причіпний розкидач на 10 тис. л

20 Вересня 2018 99

Amazone_ZG_TS_10001_1
Причіпний розкидач Amazone ZG-TS 10001
go.amazone.de

Новий причіпний розкидач Amazone ZG-TS 10001, за словами виробників, встановлює нові критерії для високопродуктивного точного внесення та забезпечує ідеальний баланс між потужністю, продуктивністю і точністю. Модель має бункер на 10 тис. л, робочу ширину до 54 м та робочу швидкість до 30 км/год.

Про це повідомляє farmweekly.com.au.

Як повідомляють у компанії, машина здатна розкидати добрива протягом 90 хв на площу 250 га з щільністю 40 кг/га.

Топова конфігурація ProfisPro має бортову систему дозування, яка автоматично регулює норму внесення.

Розкидач ZG-TS 10001 також має нові системи регулювання схем розкидання ArgusTwin та WindControl, а також систему FlowCheck, яка була представлена минулого року на AmazoneAgritechnica.

Система ArgusTwin використовує 14 радарних датчиків для моніторингу схем розкидання з лівого та правого розкидальних дисків. Ця система автоматично регулює схеми розкидання кожного диску, а якщо виявляється якесь відхилення від налаштувань додатковий датчик нахилу компенсує рух по нерівній поверхні. Третя система моніторингу WindControl автоматично регулює бічне розкидання, відповідно до швидкості і напрямку вітру.

Розкидач ZG-TS 10001 оснащений перевіреною системою розкидання з подвійним диском Amazone TS.

Конструкція бункера забезпечує правильний розподіл ваги по дишлу та мосту. Золотниковий клапан подвійної дії дозволяє швидко накривати бункер з кабіни трактора. Листові пружини в тенті гарантують щільне покриття бункера для захисту від різних погодних умов.

Електронна гальмівна система, залежна від навантаження, дозволяє безпечно рухатися дорогою зі швидкістю до 60 км/год.Радимо почитати