Новини

ХАРП продемонстрував свою продукцію на північноамериканській агро виставці

20 Вересня 2018 203

harp.ua
Підшипники від ХАРП
harp.ua

Харківський підшипниковий завод (ХАРП) продемонстрував інноваційні рішення та досягнення на найбільшій у Північній Америці виставці Canada's Outdoor Farm Show.

Про це повідомляє офіційний сайт ХАРП.

«Підшипники увібрали в себе кращі інжинірингові традиції. Вони не поступаються аналогам іноземного виробництва і успішно конкурують з продукцією світових компаній. Це ХАРП і продемонстрував на виставці в Канаді, де досяг ряду домовленостей про партнерство з представниками світового агробізнесу», — каже Роман Гіршфельд.

На виставці ХАРП представив інноваційні рішення, які збільшують експлуатаційний ресурс сільгосптехніки. Підшипники забезпечують бездоганну роботу агрегатів навіть в найскладніших умовах експлуатації, виключаючи ризики поломки і дорогого ремонту техніки та відносяться до категорії запчастин, що не потребують обслуговування.

Серед готових перевірених часом рішень ХАРП — лінійка маточинних підшипникових вузлів HARP AGRO UNIT, серії підшипників UC (аналоги YAR), ES (YET), EX (YEL) і лінійки корпусних вузлів на базі даних підшипників, підшипники HARP AGRO з новими системами ущільнень підвищеної герметичності X-SHIELD, які додатково забезпечують захист в найскладніших умовах експлуатації.

Крім цього, підшипники HARP застосовуються в ґрунтообробної, посівної і збиральної техніки як вітчизняних, так і таких світових компаній, як Lemken, Horsch, Agrisem, Mashio Gaspardo, Great Plains, Einböck, Rabe, Quivogne, Vogel & Noot, Köckerling, Hatzenbichler, Salford, John Deere, Class, Case, New Holland та багатьох інших.

ХАРП має широкий асортимент підшипникової продукції агронапрямку, на 100 покриває ринковий попит. Підприємство щорічно освоює і випускає понад 100 модифікацій підшипників і вузлів світового рівня якості, надійність яких дозволяє сільгосптехніки працювати довго і ефективно.Радимо почитати