Новини

Агродроід C2-A2 від Cognitive Technologies успішно пройшов польові випробування

19 Вересня 2018 172

Cognitive_Technologies _C2_A2
Випробування першого в світі агродроіда C2-A2
leonardo.osnova.io

Cognitive Technologies повідомив про успішне завершення польових випробувань першого в світі агродроіда — універсального інтелектуального пристрою для забезпечення автономного пересування транспортних засобів агротехнічного призначення.

Про це повідомляє cnews.ru.

Пристрій, що виконує функцію штучного мозку, може бути оперативно приєднано до комбайнів, тракторів, обприскувачів та іншої сільгосптехніки. Агродроід поставляється в комплекті з відеокамерами та іншими сенсорами, в залежності від конкретного завдання.

«Ми проводили випробування в складних умовах. Це і сильне запилення, яке створювали п'ять комбайнів, що працюють в безпосередній близькості з нами. Ми повинні були перевірити можливості нашого комп'ютерного зору в прикордонних ситуаціях. Це також і різна текстура полів, яка не поставила вимогу про додаткових налаштувань нейронних мереж. І складна топологія місцевості. Нам доводилося збирати врожай на крутих підйомах і схилах, коли кути крену комбайна досягали 25°. Крім того, близько 20% часу роботи проводилися в темний час доби», — розповідає керівник департамleonardo.osnova.ioенту розробки безпілотних транспортних засобів Cognitive Technologies.

Випробування проходили на комбайнах марки Torum 770/785. За час випробувань комбайни, оснащені агродроідом, пройшли в автономному режимі понад 200 км і брали участь у прибиранні понад 60 га зернових культур. Система тестувалася в усіх можливих експлуатаційних режимах.

«Ми повинні були підтвердити і підтвердили основна перевага нового пристрою — забезпечення повної безпеки для людей і техніки за рахунок застосування досконалого штучного інтелекту. Наш агродроід повністю готовий до роботи в промислових умовах. Випробування підтвердили його високу надійність. У нас вже є замовлення на поставки цих пристроїв з Китаю, Бразилії та Аргентини», — говорить президент Cognitive Technologies.

Додатковою перевагою розробки є відсутність в наборі сенсорів дорогих пристроїв. Cognitive Technologies змогла створити таку систему комп'ютерного зору, яка дозволяє з однією відеокамерою досягти високих. Це дозволяє знизити вартість рішення в три-чотири рази в порівнянні з зарубіжними конкурентами.

Компанія, що спеціалізується на розробці систем штучного інтелекту для безпілотних транспортних засобів, оголосила про створення першого в світі штучного мозку для безпілотної сільгосптехніки агродроіда C2-A2 (Cognitive2-Agro2 Droid1). Особливість розробки полягає в тому, що C2-A2 дозволяє швидко підключатися до різних моделей сільгосптехніки.Радимо почитати