Новини

Потужність та якість збірки — основні критерії при виборі техніки для заготівлі силосу — Стжелецький

20 Вересня 2018 92

JCB_Sylos
Семінар «Найкращий силос та раціони ВРХ» відбудеться 25 вересня 2018 року
Traktorist.ua

Посольство Великої Британії в Україні запрошує усіх охочих відвідати практичний семінар «Найкращий силос та раціони ВРХ», який відбудеться 25 вересня 2018 року на базі агрофірми «Маяк», що в селі Піщане на Черкащині.

Спікером семінару виступить відомий європейський експерт у сфері годівлі ВРХ Енді Стржелецьки, який наразі працює технічним директором у компанії Kelvin Cave Ltd.

«Щоб отримати хороший силос потрібно мати базове розуміння мікробіологічних,  біохімічних та технологічних процесів, які відбуваються при силосуванні. Якщо ви все виконуєте правильно, втрати і відходи можуть бути зведені до абсолютного мінімуму. Одним з важливих факторів, який впливає на якість силосу, є надійна техніка», — говорить Енді Стржелецьки.

Саме тому програма семінару включає виступ менеджера сільськогосподарської техніки JCB Сергія Шелудько, який актуалізує використання техніки JCB під час заготівлі силосу та ніших сільсгоспробіт.

Крім цього, на Вас чекає майстер-клас з візуального аналізу силосу, демонстрація подрібнювача Tomohawk від Teagle Machinery Ltd  та демонстрація техніки JCB.Радимо почитати