Новини

Лозівські машини уклали угоду про дилерство з канадським дистриб’ютором

19 Вересня 2018 220

L_M
Дискова борона Дукат-6 від Лозівських машин
Прес-служба Лозівські машини

«Лозівські машини» починають експортні постачання сільгосптехніки на північноамериканський континент.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Експорт техніки став можливим за результатами участі в міжнародній галузевій виставці Canada's Outdoor Farm Show.

«Канадське сільське господарство — одне з найпродуктивніших у світі зі швидким темпом продуктивності праці і зростанням обсягів виробництва. Місцеві фермери зацікавлені в якісній інноваційної агротехніці, що підвищує врожайність і рентабельність господарств. Саме таку техніку здатні запропонувати «Лозівські машини» — енергоефективну, надійну, орієнтовану на всі види землеробства, різноманітність ґрунтів, регіонів і кліматичних зон», — говорить віце-президент з маркетингу та продажів Роман Гіршфельд.

Переваги інноваційних рішень, закладених в агрегати вітчизняного виробництва, «Лозівські машини» демонстрували на прикладі дискової борони «Дукат-6». Дана лінійка борін, за словами виробника, одна з повномасштабних в світі, та представлена ​​агрегатами шириною захвату від 2,5 до 16,75 м.

Результатом польових та стаціонарних демонстрацій техніки стала поява офіційного дистриб’ютора, канадської компанії Higginson Farm Equipment, яка вже понад 100 років працює на ринку продажу сільгосптехніки. Найближчим часом сторони підпишуть відповідну угоду, яка дозволить здійснювати прямі постачання техніки на територію Канади.

«Переконаний, що за першими поставками сільгоспагрегатів на ринок Канади піде стрімке розширення обсягів і географії продажів «Лозівських машин», в тому числі з подальшим виходом на ринок США. Північноамериканський континент — це один з найбільших і перспективних світових ринків і ми давно йшли до того, щоб стати його повноправним учасником. Одним з вирішальних факторів, що підштовхнули нас до виходу на північноамериканський континент, став позитивний досвід входження і розвитку на європейському ринку. Кілька років стабільної присутності в країнах ЄС показало, що ми в змозі на рівних конкурувати із західними компаніями, як за якістю пропонованої техніки, так і в інноваційних розробках і бізнес-підходах. Сьогодні все більша кількість аграріїв по всьому світу переконуються, що з «Лозівськими машинами» — гроші орють», — резюмує Роман Гіршфельд.Радимо почитати