Новини

Розроблено додаток, що вестиме облік виробничих процесів у господарстві

18 Вересня 2018 156

ProCC
Розробка ProCC веде облік процесу вирощування та сільгоспробіт
cdn.agf.nl

Нідерландці створили онлайн програму, що веде облік процесу вирощування та робіт для дрібних та середніх фермерських господарств.

Про це повідомляє groentennieuws.nl.

Така розробка значно полегшить організацію праці, планування проведення польових робіт, використання сільгосптехніки та витрат.

Фірма ProCC, що створила додаток, створена всього два роки тому з єдиною метою — спростити організацію робіт в господарствах.

Принцип роботи системи збудований таким чином: кожен працівник господарства отримує свій персональний таг NFC, далі він самостійно враховує свою роботу, наприклад, починаючи і закінчуючи роботу в тому чи іншому ряду рослин. При кожному вході і виході з системи інформація автоматично оновлюється. Власник господарства в будь-який момент бачить в режимі он-лайн кількість виробленої продукції і проведені роботи. Це значно підвищує ефективність робіт, а зрештою і кількість виробленої продукції.

Також система дозволяє враховувати всі витрати на виробництво продукції, що значно полегшує аналіз собівартості і дозволяє точно знати, скільки коштує виробництво одного кілограма огірка або томата.

Розробка коштує кілька сотень євро на рік з можливістю помісячної оплати.Радимо почитати