Новини

Agri-Spread презентував розкидач з системою управління секціями

17 Вересня 2018 63

agrispread_main
Розкидач добрив Agri-Spread
profi.co.uk

Компанія Agri-Spread представила версію розкидачів добрив з системою управління секціями. Ірландський виробник найбільше відомий у Великобританії та Ірландії своїми причіпними машинами, але близько 60% своєї продукції він експортує в Європу та за її межі, в Канаду і Австралію, де розкидачі зазвичай навішуються на самохідні машини різних виробників.

Про це повідомляє profi.co.uk

Система управління секціями розкидача використовує окремі правий та лівий ремені бункера для живлення відповідних дисків та регулювання норм внесення, відповідно до ширини розкидання (більшої або меншої). Попри цю конфігурацію з подвійним ременем, розкидачі і надалі можуть працювати з вапном та іншими наповнювачами.

Ця версія оснащена дисками з гідравлічним приводом, як і на стандартних розкидачах. Для системи управління секціями це означає, що швидкість обертання диска можна змінювати, залежно від ширини розкидання. Всього розкидач має 14 секцій, по 7 на кожній стороні. Для управління швидкістю обертання дисків використовується термінал TopCon ISObus, який може працювати з різними марками GPS.

Agri-Spread буде пропонувати систему управління секціями на всіх своїх розкидачах з місткістю 6-25 т і шириною розкидання до 36 м.Радимо почитати