Новини

На Сумщині представили соняшникову жатку Drago Gold від Olimac

14 Вересня 2018 372

Olimac_Drago_Drago
Жатка для збирання соняшнику Drago Gold від Olimac
Traktorist.ua

В Україні презентували жатки Drago від італійського виробника сільгосптехніки Olimac.

Про технічні характеристики та особливості техніки Traktorist.ua стало відомим під час Дня поля Заводу Кобзаренка.

Під час заходу глядачам було представлено жатку для збирання соняшнику Drago Gold.

Модель Gold — це результат інноваційних технологічних розробок. За словами виробника, Gold наділена високопродуктивними функціями, які забезпечують беззбитковий та високошвидкісний збір врожаю у полі.

Збиральні ланцюги моделі виготовлені зі спеціальними гумовими цапфами, які обережно захоплюють стебла та направляють їх до транспортера зі шнеком. Завдяки цьому запобігається втрата насіння.

Зрізання соняшнику здійснюється двома загартованими ножами, що обертаються в протилежні сторони. Завдяки високій швидкості обертання відбувається зрізання стебла без вібрації, що запобігає втраті насіння.

Drago Gold оснащена шнековим транспортером великого діаметра, який забезпечує найвищу робочу швидкість, а отже виключається можливість блокування і втрати врожаю. Крім того, жатка обладнана запобіжним зчепленням, яке захищає шнековий транспортер від пошкоджень та зношування.

Drago Gold виготовляється в варіантах з 6-ти, 8-ми, 12-ти та 16-ти рядами та агрегатується з усіма марками та видами комбайнів.Радимо почитати