Новини

ОТП Лізинг отримав кредит €10 млн від ЄБРР для фінансування підприємництва

12 Вересня 2018 113

OTP_Leasing
ОТП Лізинг
stockworld.com.ua

«ОТП Лізинг» отримає фінансування на суму 324 млн грн в рамках ініціативи EU4Business від Європейського банку реконструкції та розвитку. Кредитні кошти строком на 4 роки мають підтримати українських малих та середніх підприємців та забезпечити їм довгострокові лізингові операції.

Про це повідомляє прес-служба Європейського банку реконструкції та розвитку.

Крім того, грантові кошти в сумі €1 млн будуть направлені на надання допомоги малим компаніям в інвестуванні та отриманні вигод від Угоди про поглиблену та всебічну зону вільної торгівлі між Україною та ЄС.

Разом з коштами, у рамках програми ЄБРР, «ОТП Лізинг» та клієнти зможуть отримати експертні консультації у формі навчання та підтримки, що надаватимуться консультантами.

Гранти надаватимуться в якості інвестиційних стимулів для зменшення вартості капітальних інвестицій в модернізацію технологічних і виробничих процесів відповідно до норм і стандартів ЄС.

Новий кредит ЄБРР дозволить компанії не тільки подовжити термін лізингових угод, які вона пропонує, а й укладати їх у місцевій валюті, що дасть змогу захистити українських позичальників від валютних ризиків.

EU4Business — це ініціатива ЄС, спрямована на підтримку приватного сектору в країнах Східного партнерства, у тому числі Україні. Метою цієї ініціативи є поліпшення бізнес-клімату шляхом надання малому і середньому бізнесу професійних консультацій та доступу до фінансування. Підтримка в рамках ініціативи EU4Business надається спільно з іншими організаціями, зокрема ЄБРР.Радимо почитати