Новини

Укрсадпром ініціює зміни до програми компенсації вартості техніки

12 Вересня 2018 139

Ukrsadprom
Укрсадпром
ukrsadprom.org

Асоціація «Укрсадпром» виступила з ініціативою щодо розширення державної підтримки на придбання сільськогосподарської техніки для дрібних садівничих господарств.

Про це повідомляє ukrsadprom.org.

Асоціація звернулась до першого заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Максима Мартинюка з пропозицією внесення змін до Переліку, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України № 151 від 20 березня 2018 року, відповідно до яких скористатися держпідтримкою для технічного переоснащення та підвищення рівня механізації галузі зможуть господарства, площа молодих насаджень яких становить від 5 га, а не від 10 га як є в чинній версії Переліку.

Такі зміни представники асоціації аргументували необхідністю технічного та технологічного переоснащення галузі садівництва та ягідництва в України.

На сьогодні дрібні садівничі господарства, яких в Україні переважна більшість, не можуть скористатися програмою підтримки садівництва, а внесення запропонованих змін дозволить інтенсифікувати процес механізації, в першу чергу, ягідного сектору та садівництва в цілому.Радимо почитати