Новини

В Україні провели демо-покази аплікаторів для внесення рідких добрив Fast

11 Вересня 2018 194

Fast
Аплікатор для внесення рідких добрив Fast.
Fast

В ряді областей України провели демонстрації аплікаторів для внесення рідких добрив Fast. Аграріям показали роботу 12-метрової моделі 8218 та 18-метрової моделі 8318. На сьогодні вже проведено 17 таких демо-показів.

«Мета демонстрацій полягає в тому, щоб показати українським аграріям новий продукт. Для України аплікатори для внесення рідких добрив — це абсолютно нова техніка, яку в нас тільки три роки, як почали використовувати. Тому багато хто навіть не підозрює, що такі машини існують на нашому ринку, та успішно працюють на українських полях», — розповів в ексклюзивному коментарі Traktorist.ua представник компанії-виробника Fast Global Solutions в Україні, торговельний представник Олексій Бондар.

Як повідомляють виробники техніки, аплікатори Fast можна використовувати абсолютно на всіх культурах, в залежності від заданого міжряддя. На українських полях аплікатори можна використовувати для передпосівного внесення добрив і міжрядного підживлення ранніх зернових з міжряддям 30 см. Також  техніка використовується на цукрових буряках з міжряддям 45 см, але найбільша кількість використовується на підживленні соняшнику та кукурудзи з міжряддям 70 см.

«Основні переваги нашої техніки в тому, що аграрії не залежать від погодних умов в плані підживлення рослин. Тобто, ви можете підживляти, як і в суху так і у вологу погоду. В той час, як іншими агрегатами можна підживляти лише тоді коли є волога в ґрунті. Наші машини працює досить глибоко — на глибину 10-15 см, що дозволяє досягати вологого ґрунту і з’єднувати з ним добрива», — зазначає Олексій Бондар.

Роботу техніки вже бачили аграрії Сумської, Чернігівської, Київської, Черкаської, Кіровоградської, Житомирської, Хмельницької та Вінницької областей. На сьогодні в Україні вже продано 20 одиниць техніки.

Вартість аплікатора моделі 8218 стартує від $60 тис., а 8318 — від $100 тис.Радимо почитати