Новини

Lely презентував робот-кормороздавальник, що поліпшує здоров'я тварин

10 Вересня 2018 176

Lely_Vector
Робот-кормороздавальник Lely Vector
lely.com

Нідерландська компанія Lely презентувала новий робот-кормороздавальник Vector для автоматичної системи годування худоби.

Про це повідомляє robogeek.ru.

Система Vector отримала ряд вдосконалень та направлена ​​на поліпшення здоров'я тварин. За рахунок використання більш міцних матеріалів виробники збільшили надійність і термін служби техніки. Компанія використала нержавіючу сталь для виробництва змішувального бункера та шнека, а також оцинкувала бампер з метою додаткової безпеки і меншого ризику пошкодження. Завдяки такій модернізації Lely Vector стала більш стійкою до впливу навколишнього середовища.

Машина була спроектована таким чином, щоб полегшити і прискорити технічне обслуговування за багатьма аспектами: привід і електричні компоненти стали більш доступні, а фермеру стало легше проводити профілактичні заходи під час роботи.

Рівномірне і безперервне змішування кормів стало можливим завдяки поліпшеному розташуванню ножів і постійній швидкості обертання шнека. Це забезпечило збільшене споживання кормів і зменшило можливість його сортування тваринами. У конструкцію робота також був вбудований магніт для видалення металевих частинок з кормів.Радимо почитати