Новини

Dewulf презентує нову дворядну картоплесаджалку CP 22 Farmer

7 Вересня 2018 179

Картоплесаджалка CP 22 Farmer
Картоплесаджалка CP 22 Farmer
Dewulfgroup.com

Бельгійська компанія Dewulf презентує нову навісну дворядну картоплесаджалку CP 22 Farmer. У компанії говорять, що вона легша і дешевша за нинішню CP 22. При цьому вона має виняткову зносостійкість, тому що містить міцне шасі від CP 42. Нова машина CP 22 Farmer призначена в першу чергу для малих відстаней між рядами (61- 76 см), повідомляє офіційний сайт компанії.

Компактна машина CP 22 Farmer призначена для виробників картоплі, що використовують малі або спеціалізовані посівні площі та бажають здійснити посадку з винятковими рівнями надійності та точності, яка забезпечується завдяки унікальному висаджувальному апарату Miedema. Незважаючи на свої невеликі габарити, ця навісна 2-рядна картоплесаджалка обладнана бункером на 550 кг. До того ж CP 22 Farmer можна агрегатувати з легким трактором, що зменшує тиск на ґрунт під час посадки. Зазначається, що ця машина має дуже відкриту та доступну конструкцію і тому дуже легка у обслуговуванні.

Вперше нову картоплесаджалку CP 22 Farmer можна буде побачити під час виставки Potato Europe 2018яка відбудеться у німецькому місті Шпринг 12-13 вересня.Радимо почитати