Новини

Раритетні трактори Porsche змагатимуться на автодромі

7 Вересня 2018 118

Трактор Porsche
Трактор Porsche
Avtomir.ua

У Каліфорнії на автодромі WeatherTech Raceway Laguna відбудеться перший офіційний турнір тракторів компанії Porsche. Гонка пройде 27-30 вересня у рамках фестивалю Rennsport Reunion VI — найбільшого заходу, який об'єднує власників машин німецької марки, повідомляє avtomir.ua.

Гонка на тракторах буде складатися із класичного старту в дусі — «24 години Ле-Ману», коли учасникам треба спочатку потрапити в трактор, завести його, а потім виїхати на трасу, де відбудеться 15-хвилинний заїзд. За словами організаторів, турнір хоч і схожий на жарт, але в ньому все ж знайдеться місце боротьбі та суперництву.

Для реєстрації в гонці, учасникам потрібно прислати фотографію, а також вказати модель і рік випуску свого трактора та заплатити внесок у розмірі $550. 

Компанія Porsche займалася виробництвом тракторів в період з 1956 по 1963 рік. За цей період встигли випустити 125 тис. екземплярів, більшість з яких досі працюють на фермах. Моделі комплектувалися агрегатами з одним, двома, трьома чи чотирма циліндрами з потужністю до 25 к.с.Радимо почитати