Новини

Інтернет-платформа DKE agrirouter від Lemken спростить обмін даними для фермерів

5 Вересня 2018 153

LEMKEN_Agrirouter
Принцип роботи інтернет-платформи DKE agrirouter від Lemken
Lemken

Компанія Lemken в співпраці з іншими виробниками сільгосптехніки з метою полегшення обміну даними і скорочення кількості комунікаційних інтерфейсів розробили інтернет-платформу DKE agrirouter.

Про це повідомили представники компанії під час Міжнародних днів преси Lemken у Франції.

«Цей термінал ми вже презентували на Agritechnica, це дуже зручна і масштабна річ. Якщо у вас дві машини: з однієї сторони  Solitar 25, а з іншої Аzurit 9, то можна одночасно управляти обома машинами за допомогою одного екрана», — розповідає агро тренер Lemken Еріх Ноенманн.

Дані зашифровуються і передаються в абсолютно захищеному вигляді. Це можуть бути машини, системи управління фермою, додатки і їх розробники, фермери, консультанти, підрядники, виробники добрив або інші учасники виробничого ланцюжка. Водночас, дані тільки передаються і не зберігаються тривалий час.

При розробці agrirouter основна умова полягала в тому, щоб зробити платформу та її інтерфейси відкритими для всіх виробників сільгосптехніки і розробників додатків.

Платформа agrirouter є безкоштовною для користувача: він платить тільки за користування додатками і передачу даних між платформою і сільськогосподарською машиною через мобільну мережу. Кожен користувач створює свою особисту структуру платформи agrirouter і за допомогою правил визначає, хто з ким, в якому обсязі і якими даними може обмінюватися. Таким чином фермер завжди знає, що відбувається з його даними.Радимо почитати