Новини

Lemken презентував нову модель пневматичної посівної техніки Solitair 23

5 Вересня 2018 221

LEMKEN_Solitair23_3
Трактор агрегатований з сівалкою Solitair 23 від Lemken
Lemken

Лінійка пневматичної посівної техніки від Lemken розширилась переднім баком Solitair 23.

Презентація техніки відбулась в рамках Міжнародних днів преси Lemken у Франції.

Solitair 23 можна використовувати для насіння або добрив. У поєднанні з різним навісним обладнанням Lemken його можна використовувати в рамках найрізноманітніших робіт, пов'язаних з обробкою ґрунту і посівом.

Модель Solitair 23 являє собою бак з інжектором, який опціонально може бути оснащений системою регулювання тиску з метою забезпечення дозування до 500 кг/га насіння і добрив при роботі на великих відстанях і на високій швидкості.

Сівалка Solitair 23 має бак об’ємом 1900 л, чотири дозатори, опціональну систему зважування з контролем рівня заповнення баку та норм внесення.  Компактний пластиковий бак не перекриває поле огляду спереду трактора.

«Головна особливість баку для насіння Solitair 23 полягає в тому, що якщо подивитися знизу, то можна побачити 4 окремо встановлені дозувальні елементи. Для чого це зроблено? Таким чином на кожен розподільник на посівній шині встановлено 4 елементи, якраз під кожен висіваючий апарат. Ми можемо також в процесі роботи посекційно включати висів на сівалці через комп'ютер або якщо ми працюємо через GPS. Частину висівних апаратів можна залишити в неробочому стані і буде працювати тільки 2 секції», — розповідає агро тренер Lemken Лукас Бонус.

По шлангах, прокладених під трактором, насіння або добрива подаються в розподільники на комбінованих знаряддях. Також можлива прокладка шлангів збоку трактора. Для зменшення витрат часу на переобладнання з'єднувальних елементів можливе використання швидкороз'ємних пристроїв, що дозволяє легко встановлювати з'єднання з різними навісними знаряддями.

Для підвищення стійкості трактора з навісним обладнанням на додаток до бака Solitair 23 можна використовувати фронтальний шинний ґрунтоущільнювач або модульні противаги.

 Радимо почитати