Новини

Нову цифрову платформу Fendt Connect презентували у Ваденбрунні

5 Вересня 2018 152

Додаток Fendt Connect
Додаток Fendt Connect
Fendt.com

Нова цифрова платформа Fendt Connect дозволяє переглянути режим використання і технічні дані кожної одиниці техніки Fendt через ПК, смартфон чи планшет. Додаток містить інформацію про те, де знаходяться машини, скільки часу вони ще будуть виконувати ті чи інші роботи та наскільки рентабельно завантажена техніка. Fendt Connect презентували на Дні поля Fendt Saaten-Union у німецькому Ваденбрунні.

Додаток дозволяє відслідковувати у режимі реального часу витрату пального, швидкість руху, а також безперервної роботи кожної машини. Додаток також показує розташування машини на карті, шлях її руху та інформацію про її стан. Крім того, Fendt Connect сповіщає власника про сервісні інтервали та несправності машини.

«Fendt Connect буде представлений спочатку німецькою, англійською та французькими мовами. Компанія Fendt гарантує безпеку персональних даних. Вся концепція додатку побудована на базі високих європейських стандартів безпеки технології збору, обробки і передачі інформації», — повідомив голова платформи розробки ПЗ Мартін Шмідт.

Платформа буде протестована у 2018 р. сотнею відібраних клієнтів.Радимо почитати