Новини

Bear Flag Robotics отримав $3,5 млн інвестицій на розробку безпілотного трактора

4 Вересня 2018 220

Bear_Flag_Robotics
Трактор, що працює з системою Bear Flag Robotics
bearflagrobotics.com

Стартап Bear Flag Robotics, що займається розробкою та виробництвом безпілотних тракторів, отримав $3,5 млн інвестицій. Техніка буде здатна виходити в поле, самостійно обробляти землю, обробляти рослини фунгіцидами та гербіцидами та, за словами розробників, підвищить врожайність на американських фермах.

Про це повідомляє hightech.plus.

Наразі проходить програмування техніки для орієнтування без GPS, замість цього система має розпізнавати навколишнє оточення за допомогою датчиків і камер.

«Труднощі пошуку кваліфікованих операторів для сучасної техніки стають надзвичайно складним завданням для фермерів. Коли їх познайомили з моїми друзями, які є фермерами та виробниками, ми зрозуміли, що ми дійсно можемо їм допомогти», — говорить співзасновник та генеральний директор компанії Bear Flag Robotics Ініно Кафієро.

Планується, що техніка буде працювати в полі в будь-який час доби і в будь-яку погоду.

«Уявіть, що фермер прокидається о 5 ранку, а його поле вже оброблено, оскільки машина «встала» о 2 годині ночі і відразу взялася за справу. Трактор самостійно агрегатувався з обладнанням в гаражі і пропахав землю», — коментує розробку інвестор Рохіт Шарма.

Проте, перший час трактори не зможуть приймати самостійні рішення — їх пересування віддалено контролюватиме оператор, який одночасно зможе керувати кількома машинами.

«Ми повинні підвищити продуктивність сільського господарства на 70% до 2050 року» —  наголошує засновниця компанії Обрі Доннеллан, та зазначає, що компанія зможе конкурувати з такими агрогігантами, як Deere та CNS Global, бо іншого вибору у Bear Flag Robotics немає.

Першу модель безпілотного трактора стартап презентує вже в 2018 році, а отримати до неї доступ можна буде за договором лізингу.Радимо почитати