Новини

Переваги додатку Fendt Logistic продемонстрували у Ваденбрунні

6 Вересня 2018 58

Додаток Fendt Logistic
Додаток Fendt Logistic
Fendt.com

Додаток Fendt Logistic дозволяє мінімізувати холостий пробіг техніки, яка задіяна у збиранні урожаю. Сюди відносяться, як періоди простою збиральної техніки, так і транспорту, що вивозить урожай з поля. Переваги технології продемонстрували у рамках Дня поля Fendt Saaten-Union у німецькому Ваденбрунні.

Для досягнення раціональної і ефективної координації техніки необхідна наявність усієї інформації, зокрема, про рівень заповнення задіяних транспортних автомобілів. Як тільки буде заповнений один зерновоз, то йому на зміну відразу приходить наступний. У даному випадку вся задіяна у збиранні техніка повинна бути об’єднана в один ланцюг. Саме ці завдання покликаний реалізувати додаток Fendt Logistic.

«Для функціонування програми водії мають встановити на свої смартфони додаток Fendt Logistic, вказати свої дані та роль, якщо це водій комбайна чи вантажного автомобіля. Керівники можуть скласти маршрут замовлення і відслідковувати виконання роботи. Водій комбайна у свою чергу може подати сигнал вантажному автомобілю чи відправити його в конкретну точку», — розповів голова платформи розробки ПЗ Мартін Шмідт.

Додаток дозволяє коригувати кількість техніки, яка використовується під час збирання врожаю. Всі учасники ланцюга можуть спілкуватися один з одним і отримувати повідомлення про важливі події, наприклад, затори на дорогах чи аварії.

Додаток Fendt Logistic доступний для смартфонів і планшетів (на платформах Android і iOS) та для ПК. Додаток буде доступний у тестовому режимі під час кампанії по збору кукурудзи у 2018 р.Радимо почитати