Новини

Метеостанцію від Lemken показали на Міжнародних днях преси Lemken 2018

4 Вересня 2018 123

LEMKEN_weather_station
Метеостанція Lemken
Traktorist.ua

Метеостанція Lemken з мобільним додатком, яку презентували на Міжнародних днях преси Lemken 2018 у Франції, здатна безпосередньо з поля надавати актуальні метеорологічні дані, отримані як можна ближче до місця розташування посадок. Розробка надає цінну підтримку, постачаючи прямо з поля актуальні дані, на підставі яких можна обчислити точку роси і вологість листа, які, у свою чергу, можна співвіднести з іншими метеорологічними даними.

«Завдяки цій метеостанції можна відстежити, які опади були під час того чи іншого відрізку часу. Крім того, можна дізнатись температуру повітря та ґрунту на глибину 5-20 см та швидкість вітру. Всі дані передаються на смартфон. Портативна метеостанція має свій термін придатності і може працювати 5 років без зупинок, але потім її слід замінити іншою», — розповідає агро тренер Lemken. Крім того, гаджет здатен вимірювати вологість повітря на висоті 25 см в рослинній масі і на висоті 75 см над нею.

Ці параметри кожні 30 хвилин через низькочастотну мережу Sigfox передаються на додаток Smartfarming, встановлене на смартфоні або планшеті. Метеостанція може комбінуватися з погодним радаром, який теж з півгодинним інтервалом передає актуальні значення. Зібрані на поле дані зберігаються протягом року в формі ретроспективи і дають огляд тенденцій місцевого мікроклімату. В якості додаткового обладнання пропонується модуль захисту рослин, який надає фермеру двотижневий прогноз погоди і п'ятиденний прогноз рівня захворюваності, що враховує понад 100 захворювань для більш як 40 культур.

Розробка стала можливою завдяки співпраці Lemken та нідерландського виробника стартапів Appsforagri. Метеостанцію можна придбати в інтернет-магазині Lemken.Радимо почитати