Новини

Lemken розширив серію плугів Juwel легкою шестикорпусною моделлю

3 Вересня 2018 205

Lemken_Juwel_7_M
Шестикорпусний плуг Juwel 7 M від Lemken
Traktorist.ua

Компанія Lemken доповнила серію плугів Juwel більш економічною легкою навісною шестикорпусною моделлю зі збільшеною шириною захвату. Juwel 7 оснащений гідравлічним пристроєм обороту UniTurn з механічним регулюванням кута нахилу, а коротка вісь обертання діаметром 120 мм забезпечує точний і безпечний розворот.

Про це повідомив представник компанії на Міжнародних днях преси Lemken у Франції.

Juwel 7 M розрахований на агрегатування з тракторами середньої потужності від 100 до 200 л. с. модель пропонується в двох модифікаціях: чотирьох позиційній механічній або з плавним гідравлічним регулюванням робочої ширини MV.

Нахил кожної з сторін плугу можливо регулювати окремо, а система регулювання захищає різьблення від забруднень.

Базова комплектація плугів має корпус Dural, але в якості альтернативи можливе використання і корпусу DuraMaxx. Завдяки інновації Lemken, смуги і відвали плугу DuraMaxx виготовлені з особливо зносостійкої інструментальної сталі без отворів і штампованих компонентів, що збільшує термін служби обладнання на 150%. Оскільки корпус DuraMaxx не пригвинчується, а навішується на основний корпус, його можна швидко замінити і використовувати протягом усього терміну служби.

Плуги Juwel 7 M можуть комплектуватися передплужниками, які можна регулювати без інструменту, та різними балансирними колесами або колесами Unirad. Серійні амортизуючі циліндри забезпечують плавне обертання під час повороту. Колеса плугу не мають привідного ланцюга, а тому забезпечують точне витримування заданої глибини.

Шестикорпусні плуги Juwel 7 M і MV надійдуть у продаж з 2019 року.Радимо почитати