Новини

Lemken оновив обприскувачі та анонсував вихід самохідного агрегату

3 Вересня 2018 128

Lemken2
Трактор JCB агрегатований з обприскувачем Lemken Primus 10
Traktorist.ua

Компанія Lemken оновила причіпні обприскувачі  Primus та Albatros. Про це повідомив представник  компанії на Міжнародних днях преси Lemken у Франції.

В обприскувачах оновили робочий комп'ютер і термінал, що входять в базову комплектацію терміналом CCI-50. Додатково можна встановити DGPS-приймач, щоб користуватися CCI-додатками, наприклад, автоматичним відключенням окремих секцій або системою паралельного водіння.

Primus і Albatros у 12-й серії оснащені інтерфейсом ISOBUS, що дозволяє управляти ними за допомогою будь-якого відповідного терміналу.

Тепер, навіть, базова версія Primus включає в себе циркуляційний трубопровід, тому розчин для обприскування може подаватись відразу після включення по всій ширині штанги. У пакет оснащення EES входить автоматизована гідравлічна система, тому усіма процедурами очищення можна зручно управляти з кабіни, А обсяг резервуара для чистої води був збільшений до 320 літрів.

Крім того, представник компанії повідомив, коли очікувати самохідний обприскувач компанії.

«Є в планах презентувати самохідний обприскувач, але поки ми не знаємо чи будуть закінчені всі роботи вчасно і чи встигнемо ми презентувати його на виставці Agritechnica 2019. Ми купили у однієї із компаній концепт шасі, але вся арматура, бак,  штанги, повністю наша розробка. Тобто, це тепер власність компанії Lemken. Принцип штанги нашого самохідного обприскувача буде така сама, як у обприскувача Vega», — наголосив продакт менеджер Lemken Філіп Кампс.Радимо почитати