Новини

У Ваденбрунні презентували самохідні обприскувачі Fendt Rogator 600

6 Вересня 2018 223

Cамохідний обприскувач Fendt Rogator 600
Cамохідний обприскувач Fendt Rogator 600
Traktorist.ua

Під час Дня поля Fendt Saaten-Union у німецькому Ваденбрунні  презентували новинки техніки для захисту рослин. Зокрема продемонстрували оновлений самохідний обприскувач Fendt Rogator 600, а також причіпний обприскувач Fendt Rogator 300. Техніка буде доступна у продажу з 2019 року.

Перевагами нових обприскувачів Fendt Rogator є економія часу заповнення. Для пришвидшення заповнення і скорочення до мінімуму періодів простою всі версії обприскувачів модельного ряду 2019 року комплектуються новим 5-ходовим клапаном. Він дозволяє оптимізувати процес заповнення, забезпечуючи подачу води в промивний шлюз одночасно з промиванням каністри.

Нова система кріплень сопел eQuadSelect забезпечує додаткову гнучкість застосування. Ця інновація дозволяє власниками як самохідних, так і причіпних обприскувачів регулювати роботу чотирьох встановлених сопел безпосередньо із кабіни.

Причіпний обприскувач Fendt Rogator 366

Самохідний обприскувач Fendt Rogator 600 з баком об’ємом 6 тис. л тепер має збільшену ширину штанги — від 24 м до 36 м, що досягається завдяки спеціальному механізму складання.

Завдяки серійно інтегрованій функції OptiRinse для автоматичної очистки достатньо буде натиснути одну кнопку. А власники самохідного Fendt Rogator 600 зможуть також встановити додатковий гідравлічний блок керування джойстиком в кабіні. Цей новий блок керування дозволить контролювати роботу додаткового навісного обладнання, наприклад, розкидача гранул, безпосередньо з кабіни, а також регулювати за допомогою джойстика роботу задньої осі. Він також дозволить ефективніше долати та компенсувати бокове зміщення на схилах.

Разом з новими машинами прямо з заводу можна замовити асортимент додаткового обладнання. Наприклад, замовляючи нову техніку, вона може комплектуватися запасним комплектом шин. В подальшому завод зможе постачати 20 різноманітних варіантів виконання сопел.

На європейському ринку проявляють велику зацікавленість в обприскувачах Fendt — за перший рік продажів було реалізовано близько 100 самохідних моделей і стільки ж причепних.

Варто відзначити, що європейський варіант Fendt Rogator 600 має кліренс 120-140 см, тому на даний момент український офіс бренду працює над можливістю поставок на вітчизняний ринок моделей американського виробництва зі збільшеним кліренсом.Радимо почитати