Новини

НІБУЛОН поповнив техпарк трьома Fendt 1038 Vario

31 Серпня 2018 317

Fendt
Нові трактори Fendt 1038 Vario, представники НІБУЛОН та Агроспейс
nibulon.com

Агрохолдинг НІБУЛОН розширив власний сільськогосподарський техпарк трьома тракторами Fendt 1038 Vario.

Про це повідомляє nibulon.com.

Ключі від тракторів Fendt нові власники отримали на базі компанії «Агроспейс». Сільгоспмашини відразу мають направитись до філій НІБУЛОНа — «Снігурівську», «Чуднівську» та «Чигиринську» щоб приступити до підготовки ґрунту до посіву озимих культур.

Модель Fendt 1038 Vario має потужний двигун у 396 к. с., уперше застосований повністю автоматизований передній міст, автоматичну дворежимну коробку перемикання передач та систему автоматичного водіння в полі. За словами представника компанії-постачальника, витрата палива на гектар даного трактора в порівнянні з тракторами інших марок та модифікацій є меншою на  1-5 літрів у залежності від виду польових робіт.

Придбання трьох нових тракторів Fendt 1038 Vario стало черговим етапом реалізації масштабної інвестиційної програми НІБУЛОНа з оновлення сільськогосподарської техніки. Загальна сума інвестицій склала близько $8,6 млн. Перші сім тракторів Fendt 1038 Vario, які НІБУЛОН придбав за зовнішньоекономічним контрактом із німецькою компанією AGCO International GmbH, було урочисто презентовано 29 березня. Тому на холдингу техніка Fendt уже перевірена в роботі, оскільки вже пів року успішно працює на підприємствах компанії. Радимо почитати