Новини

John Deere презентував нову серію кормозбиральних комбайнів

3 Вересня 2018 127

John_Deere_9000
Кормозбиральний комбайн John Deere серії 9000
agriland.ie

John Deere анонсував запуск чотирьох нових кормозбиральних комбайнів. Моделі базуються на серії 8000, та мають потужність від 625 до 970 к.с.

Про це повідомляє agriland.ie.

За словами виробника, серія 9000 у порівнянні з попереднім модельним рядом має на 10% стати більш продуктивною та на 10% менше споживати палива. Також повідомляється, що такі показники ефективності були доведені «відомими незалежними дослідницькими інститутами».

Серед змін, що торкнулись нової лінійки кормозбиральних комбайнів варто відзначити подвійні вихлопні труби, двигун V12 Liebherr у моделей 9700, 9800 та 9900, а також ширину міжряддя 850 мм, що забезпечує «величезну пропускну здатність».

В новому модельному ряді John Deere представив блок XStream KP, який був розроблений спільно з американською компанією Scherer. XStream KP забезпечує формування 250-міліметрових валків та 50%-ий коефіцієнт швидкості обертання валка. Процесорні ролики ядра доступні зі стандартною конструкцією пило-зубів на модулі Premium KP, або оновлені XCut. Обидва варанти доступні з надміцним покриттям Dura Line. Однією з особливостей системи XStream KP є вбудована система контролю температури підшипника, яка доступна оператору безпосередньо з кабіни.

Нові самохідні кормозбиральні комбайни серії 9000 поставляються з системами точного землеробства John Deere AMS до яких відносяться: датчик HarvestLab 3000 NIR для вимірювання урожайності, вологості, та інших важливих компонентів в режимі реального часу, автоматичне рульове управління AutoTrac, направляючий щуп RowSense, що забезпечує автоматичне слідування рядкам кукурудзи, а також Active Fill Control (AFC) для автоматичного заповнення причепів.Радимо почитати