Новини

Valtra Smart Tour завітав на Тернопільщину

5 Вересня 2018 221

Трактор Valtra T234
Трактор Valtra T234
Traktorist.ua

Четвертим пунктом призначення Valtra Smart Tour стало с. Товстолуг, що на Тернопільщині. Захід організувала корпорація AGCO разом із офіційним дистриб’ютором бренду компанією «Агроструктура». Демонстрація тракторів відбулася 30 серпня на полі господарства «Агрон».

«Valtra Tour пройшов усю Європу і вперше дістався до України та ще не закінчив, попереду ще кілька європейських країн. Мета цього заходу — познайомити потенційних покупців, наших українських фермерів, з новими тракторами та новими технологіями, які може надати бренд Valtra» — розповідає про подію генеральний директор компанії «Агроструктура» Михайло Завада.

Михайло Завада

Програма заходу залишилася незмінною. Аграріям демонстрували трактори Valtra T194 та Valtra T234 потужністю 195 та 235 к.с. відповідно у комплектаціях Active та Versu. 

У роботі можна було побачити трактор Valtra T234, який працював з культиватором Strom GE 6000 Grader.

Основною метою Valtra Smart Tour є презентація інноваційного підлокітника Valtra Smart Touch, який йде у комплектації Versu.

«Трактор Valtra працює з трансмісією PowerShift, вона не безступінчаста, але за допомогою Valtra Smart Touch машина може працювати як безступінчаста. Потрібно просто завести трактор, а далі рухатися без переключення передач, просто нахиляєте джойстик і трактор починає набирати швидкість. Як тільки досягли певної швидкості, відпускаєте джойстик і трактор продовжить рухатися з тим же темпом» — розповідає головний Product-менеджер брендів Fendt і Valtra компанії AGCO Сергій Лук'янець.

Спеціаліст додає, що підлокітник має функцію круїз-контролю. Щоб термінал запам'ятав вибрану швидкість, досить лише нахилити джойстик вправо і потримати кілька секунд. Щоб об'їхати певну перешкоду, потрібно нахилити джойстик вліво, а потім знову нахилити вправо, щоб повернутися до обраної швидкості.

До слова, Тернопільщина завершувала український Valtra Smart Tour. До цього захід відбувся ще у чотирьох містах.Радимо почитати