Новини

Lemken презентували нову коротку дискову борону Rubin 10

31 Серпня 2018 237

 Коротка дискова борона Rubin 10
Коротка дискова борона Rubin 10
Traktorist.ua

Дискову борону Rubin 10 презентували на Міжнародних днях преси  Lemken 2018 у Франції.

У борони нове розташування дисків з обох сторін знаряддя, що забезпечує прямий хід без бічного відведення. Крім того, таке нововведення знижує витрати палива та дозволяє продовжувати борозну, в тому числі з підтримкою GPS.

Диски розташовані таким чином, що зусилля з обох сторін знаряддя симетричні. А щоб диски при міжрядді 12,5 см могли без зіткнення і пропусків працювати навіть в середині знаряддя, три середніх диски Rubin 10 зміщені по поздовжній осі.

«Короткі дискові борони Lemken випускає з 2001 року, ці агрегати користуються неабиякою популярністю і в Україні теж. Rubin 10, наша нова дискова борона, яка надійде у серійне виробництво 2019 року в модифікаціях з шириною захвату від 2,50 до 7 метрів та зможе замінити всі навісні та напівнавісні агрегати»,  — наголосив агро тренер Lemken Лукас Восс.

У серійному виконанні Rubin 10 оснащений дисками з термічно поліпшеної сталі DuraMaxx діаметром 645 мм. Нові стійки товщиною 30 мм значно міцніше, ніж в попередній моделі. Кожен півсферичний диск Rubin 10 тепер оснащений пристроєм захисту від перевантажень з амортизованою віддачею, яке зводить до мінімуму навантаження на раму. 


Навісна версія Rubin 10 оснащена колесом Unirad, яке знижує необхідне підйомне зусилля трактора і розвантажує його задню вісь. Всі складні модифікації в серійній комплектації оснащені гідравлічним пристроєм регулювання глибини.Радимо почитати