Новини

Тракторист з 40-річним досвідом власноруч затримав злодія-домушника

30 Серпня 2018 220

Traktorist
Юзеф Колосенок
golosherson.co.ua

Колишній 73-річний тракторист самотужки голими руками вправився зі злодієм, що вліз до житлової будівлі.

Про це повідомляє golosherson.co.ua.

Юзеф Колосенок, впоравшись з дворовими роботами, повертався до свого будинку, та помітив, що одне з вікон до будинку було вибито. На кухні господар застав незнайомого чоловіка, який нишпорив по хаті та складав до сумки цінні речі. Довго не вагаючись, Юзеф однією лівою відправив злодія у нокаут, де він і перебував, очікуючи наряд поліції.

«Затриманий пенсіонером чоловік в міліції став скаржитися на господаря будинку, в який заліз — мовляв, той ошелешив його лопатою. Однак перевірка показала, що Юзеф Чеславович впорався з злочинцем в його житлі голими руками», — розповідають місцеві правоохоронці.

За словами Юзефа Колосенка, його вчинок не геройський, а міцність руки пояснює багаторічною роботою в сільському господарстві — 40 років за кермом гусеничного трактора (тягове зусилля на важелях муфти зчеплення радянських гусеничників, якими повертають трактор, може досягати 25 кілограмів).

Злодій, якого затримав тракторист, як виявилось, мав суттєве кримінальне минуле та останнім часом активно займався крадіжками з приватних будинків.Радимо почитати