Новини

Бельгійці AVR пропонують нову модель картоплезбирального комбайна

30 Серпня 2018 162

avr_lynx
Картоплезбиральний комбайн Lynx від AVR
profi.co.uk

Бельгійський виробник AVR презентував нову модель картоплезбирального комбайна елеваторного типу Lynx, який може використовуватись як для викопування, так і збору врожаю.

Про це повідомляє profi.co.uk.

Модель пропонується з трьома різними видами очищення картоплі: стрічковий ремінь, стрічковий ремінь/комплект роликових валиків, або стрічковий пістолет/Varioweb, який постачається з самохідним комбайном Puma 3.

Більшість компонентів гідравлічної системи контролюються безпосередньо з кабіни трактора. Вони включають в себе ведучі колеса, нівелюючі машини, копальні агрегати, опцію гідравлічного регулювання глибини копання, кермове управління дишлом, пуск/вимкнення Varioweb, нахил ременя пістолету, регулювання циліндрів елеватора, спорожнення ременя подачі та підйому, а також додатковий нахил осьового вальця.

Оснащення Lynx широкими шинами дає можливість знизити тиск на ґрунт та полегшити тягу, крім того, комбайн може буте оснащений шинами збільшеного типорозміру.

Нова модель Lynx фактично замінює попередню модель Espirit, та буде пропонуватись поряд з моделлю Spirit.

Мінімальна потужність трактору для роботи з Lynx — від 140 к.с. модель буде пропонуватись з 2019 року за ціною від € 130 тис.Радимо почитати