Новини

Zetor модернізував лінійку моделей Crystal

27 Серпня 2018 110

Трактор Zetor Crystal HD 170
Трактор Zetor Crystal HD 170
Zetor.com

Чеський виробник сільгосптехніки Zetor оновлює лінійку моделей Crystal. Нові моделі HD мають двигуни потужністю 171 к.с., а також оновлену кабіну, повідомляє офіційний сайт zetor.com

Під капотом нового Crystal HD працює 6,1-літровий шестициліндровий двигун Deutz. Він оснащений очисткою вихлопних газів 4 рівня, в якому використовується рециркуляція вихлопних газів з зовнішнім охолодженням, а також пасивний регенеруючий фільтр твердих часток.

Нові моделі використовують вже відому власну трансмісію Zetor ECO 40 з діапазоном 30/30 передач. Вона має п'ятиступінчату реверсивну коробку передач з автоматичним трьохступінчатим мультиплексором PowerShift і електрогідравлічним реверсом PowerShuttle, який дозволяє оператору змінювати напрямок руху без необхідності натискати педаль зчеплення і важелі перемикання передач. При максимальній швидкості 40 км/год трансмісія працює в економічних 1750 об/хв, що дозволяє економити екплуатаційні витрати.

Два допоміжних циліндри забезпечують збалансоване навантаження трьохточкового причіпного пристрою і максимальну вантажопід'ємність 8,5 т. Нові моделі обладнані системою керування оранкою, яка автоматично регулює задні трьохточкові зчіпки і економить близько 5-7% пального.

Простора кабіна має підвіску і низький рівень шуму. Також обладнана багатофункціональною панеллю керування, зручним обертальним сидінням з пневматичною підвіскою, панорамними дзеркалами заднього виду і вікном даху, яке можна використовувати для вентиляції і для більш зручної роботи з фронтальним навантажувачем.

Crystal HD має підвіску переднього моста. Він складається з двох окремих незалежних навісних напіввісей і обладнаний 100%-им керованим блокуванням диференціала. Також трактор обладнаний більш складною гальмівною системою. Задні гальма мають пневматичне керування, а передні — гідравлічне.

Новий трактор буде пропонуватися у двох моделях — Zetor Crystal HD 150 та Zetor Crystal HD 170. З початком масового виробництва Crystal HD стане новим флагманом бренду Zetor.Радимо почитати