Новини

Claas розробив нові ріжучі панелі Convio і Convio Flex

27 Серпня 2018 220

Гнучкі ріжучі ножі Convio Flex
Гнучкі ріжучі ножі Convio Flex
Agrimachinerynews.com

Ріжучі панелі Convio призначені для обмолоту злакових культур та ріпаку. У Convio Flex Claas втілив технологію гнучкого ріжучого ножа, за допомогою якого можна досягти високої продуктивності на збиранні таких культур, як соя, горох і трава, повідомляє agrimachinerynews.com.

Нові системи допомоги для керування висотою ножового стержня і котушки, а також інетелектуальні конструктивні особливості зменшують робоче навантаження оператора і дозволяють мінімізувати втрати. Нові ріжучі ножі доступні для комбайнів Lexion з трьома робочими ширинами — 10,8 м, 12,3 м та 13,8 м.

У технології Convio Flex всі компоненти є гнучкими. Це дозволяє ріжучому ножу наслідувати контурам ґрунту, забезпечуючи цим мінімальний розріз по всій робочій ширині. При роботі з культурами, які лежать при землі, гнучкий ніж пристосовується до контурів ґрунту і забезпечує збір з невеликими втратами при широкій робочій ширині.

При мінімальній висоті зрізу в 30 мм, полотно копіює рельєф, згинаючись до 225 мм, що дає можливість підлаштовуватись під природні нерівності поля і без пошкоджень ножів обходити невеликі перешкоди, наприклад, камені.

І Convio Flex, і Convio повністю підходять для прибирання ріпаку. Додаткове обладнання включає кормові шнеки зліва і справа діаметром 425 мм у верхній частині задньої стінки і ножами для ріпаку, які можна встановлювати і знімати без інструментів.

 Радимо почитати