Новини

Провідний британський фахівець проведе семінар по силосу на Черкащині

29 Серпня 2018 185

 На семінарі буде проведена демонстрація техніки JCB
На семінарі буде проведена демонстрація техніки JCB
Traktorist.ua

Посольство Великої Британії в Україні запрошує усіх охочих відвідати практичний семінар «Найкращий силос та раціони ВРХ». Захід відбудеться у вівторок 25 вересня 2018 року на базі агрофірми «Маяк», що в селі Піщане на Черкащині.

Співорганізатори семінару офіційний представник JCB, «АФ Маяк». Захід розрахований на директорів господарств ВРХ, головних зоотехніків, фахівців із заготівлі кормів і агрономів.

Спікером семінару виступить відомий європейський експерт у сфері годівлі ВРХ Енді Стржелецьки. Свою кар’єру фахівець почав із 1976 року, а зараз працює технічним директором у компанії Kelvin Cave Ltd.

Також, програма семінару включає виступ менеджера сільськогосподарської техніки JCB Сергія Шелудько. 

Крім цього, на Вас чекає майстер-клас з візуального аналізу силосу, демонстрація подрібнювача Tomohawk від Teagle Machinery Ltd  та демонстрація техніки JCB.

Семінар відбудеться 25 вересня в Піщанському сільському будинку культури та «АФ Маяк» за адресою с. Піщане, Золотоніського р-ну, Черкаської обл., вул. Леніна. Gps-координати до адреси місця проведення: 49.745179, 31.844147. Початок семінару о 8:30.

Оскільки кількість місць обмежена, потрібно попередньо зареєструватися. Підтвердити участь в семінарі необхідно на електронну адресу pavliuk@latifundistmedia.com або за телефоном 050 381 56 87.Радимо почитати