Новини

Claas розширив лінійку комбайнів Tucano

24 Серпня 2018 222

Claas розширив лінійку комбайнів Tucano
Claas розширив лінійку комбайнів Tucano
Profi.com

Компанія Claas представила лінійку 2019 року, до якої увійшли дві нові моделі — 381-сильний Tucano 580 і 354-сильний Tucano 560 з системою APS hybrid. Всього в лінійці 8 моделей, п’ять з яких вперше доступні з системою вирівнювання на схилах Montana.

Про це повідомляє profi.co.uk

Ця система компенсує нахили до 16%, або до 18% на комбайнах Tucano 560 та 430. У полі всі функції працюють автоматично, інформація про поточний нахил та передній кут відображається в терміналі Cebis.

Моделі Montana оснащені двохступінчастою механічною трансмісією з автоматичним регулюванням навантаження на двигун. Обидві передачі мають два діапазони, які обираються залежно від навантаження на ходовий привід. Не потрібно обирати вручну, машина автоматично перемикається на нижчий діапазон передачі, коли потрібне високе тягове зусилля.

В компанії говорять, що нова вісь на 4 колеса в моделях Montana забезпечує на 70% більше тягове зусилля, порівняно зі стандартною віссю на 4 колеса. Вирівнювання на схилах також доступне для моделей Tucano 580, 570 та 560 з APS hybrid, а також для моделей 450 з APS та шестиклавішним соломотрясом і 430 з APS та п’ятиклавішним соломотрясом.

Машини оснащені двигунами Mercedes Benz Stage V, серед інших нових функцій нова система управління на підлокітнику з найновішим сенсорним екраном Cebis, збільшені зернові бункери та наявність автоматичних функцій Auto Crop Flow і Auto Slope, обидві з яких раніше були доступні лише на комбайнах Lexion.

Функція Auto Crop Flow використовує датчики для постійного моніторингу швидкості барабану APS, системи очищення зерна, подрібнювача соломи та двигуна і автоматично реагуватиме й попереджатиме оператора про потенційне забивання чи перевантаження.

В компанії наголошують, що це дозволяє оператору впевнено експлуатувати комбайн на межі максимальної продуктивності за різних умов, а також це ідеально, коли комбайном керують менш досвідчені оператори.

Функція Auto Slope регулює швидкість вентилятора для мінімізації втрат і оптимальної чистоти зерна. Ємність зернового бункера на найбільших моделях також була збільшена до 11 000 л.

 Радимо почитати