Новини

John Deere розробив нові гусеничні траки для комбайнів

23 Серпня 2018 221

Нові гусеничні траки John Deere
Нові гусеничні траки John Deere
Agrimachinerynews.com

Комбайни John Deere серії W і T отримають оновлення у вигляді нових гусеничних траків. У компанії впевнені, що нове покоління встановить нові стандарти трекових систем для зернозбиральної техніки, пропонуючи на 20% більше комфорту, на 30% більший слід і на 50% більше часу безвідмовної роботи, пише agrimachinerynews.com.

Слід нових траків в середньому більший на 30% за існуючі моделі на ринку.  Через значно більший дизайн доріжки ременя, то 609-ти мм варіант треку для S700 і T-Series поєднує в собі має той же слід, як конкурентний 762-ох мм, а транспортна ширина залишається нижче 3,5 м і становить лише 3,29 м на п'ятиступінчастій моделы T-Series.

Найвища швидкість складає до 40 км/год на всіх моделях, а комфорт їзди був поліпшений ходовою частиною з п'ятьма опорними точками. Вимірювання, проведені на осях та підлозі кабіни, підтвердили, що їзда стала комфортнішою на 20%.

Збільшення безвідмовної роботи досягається за рахунок використання чотирьох замість трьох шарів металокорду на нових траках, тоді як профіль доріжки також був покращений, при цьому шпильки тепер знаходяться глибше і нахилені на 55 градусів.

Гусеничні траки можуть бути замінені на колеса, якщо це необхідно для польових робіт або для перепродажу комбайна. Іншою особливістю є трикутний дизайн з позитивним приводом — у важких умовах траки піднімаються і витягують себе з землі, а не копають глибше в ній.Радимо почитати