Новини

На AgroExpo-2018 зі знижками продаватимуть сільгосптехніку

21 Серпня 2018 220

Трактори New Holland на AgroExpo-2017
Трактори New Holland на AgroExpo-2017
Traktorist.ua

На Міжнародній агропромисловій виставці AgroExpo-2018 зі знижками продаватимуть сільгосптехніку відомих брендів. Про це повідомляє прес-служба виставки.

«Традиційно низка вітчизняних та іноземних виробників сільгосптехніки продаватиме свою продукцію зі знижкою. Ця акція проводиться не перший рік і, як показала практика, користується великим попитом серед аграріїв», ‒ говорить генеральний директор компанії-розпорядника виставки ТОВ «Украгроекспо» Ігор Глібко.

Діятимуть дві знижкові акції. За умовами першої, покупець отримує знижку 5% у разі підписання на виставці договору на купівлю техніки. Друга передбачає дисконт 10% і більше, якщо буде придбаний виставковий зразок прямо з експозиції.

Свою участь у знижковій акції підтвердили 11 компаній-експонентів. Купити дешевше можна буде техніку таких відомих вітчизняних брендів, як ХТЗ, Elvorti (Червона зірка), Лозівські машини, а також іноземних: John Deere, New Holland, Mashio Gaspardo, Kinze, Kuhn та ін.

Нагадаємо, виставка AgroExpo займає площу 125 тиc. кв. м та входить до десятки найбільших виставок Європи. Торік у ній взяло участь 585 профільних компаній та 530 компаній-учасниць «Покровського ярмарку». За чотири дні виставку відвідало 27 250 осіб.Радимо почитати