Новини

В Одесі відбувся перший в Україні Valtra Smart Tour

22 Серпня 2018 222

Valtra Smart Tour
Valtra Smart Tour
Traktorist.ua

Корпорація AGCO разом із офіційним дистриб’ютором Valtra «Цеппелін Україна» 17 серпня провели перший захід у рамках Valtra Smart Tour в Україні. Демонстрація фінських тракторів проходила, на базі ГП «Експериментальна база «Дачна», що біля Одеси.

Мета заходу — продемонструвати в полі переваги та сильні сторони фінського трактора Valtra і розкрити його північну харизму, яку він несе.

«В сегменті тракторів потужністю 200 к.с. на нашому ринку є багато, але ж всім аграріям цікаві машини з особливими рисами, і якраз Valtra — це те саме рішення. Цьому трактору є чим здивувати і, дійсно, є речі, які можуть поліпшити умови праці оператора і економічні показники», — розповів керівник групи фахівців «Цеппелін Україна» Ігор Хижняк в ексклюзивному коментарі Traktorist.ua.

Відвідувачам заходу було презентовано трактори Valtra Т-серії в роботі з ґрунтообробними агрегатами Gregoire Besson, а також інноваційний підлокітник Valtra Smart Touch.

Олексій Кутін під час презентації трактора Valtra T 234

«Машини створювалася з чистого аркуша, тобто це не апгрейд попередньої версії. При створенні цього трактора стояла наступна мета — створити надійну, міцну, економічну, просту в експлуатації і при цьому високотехнологічну машину. І саме в серії Т ця ціль була досягнута», — розповідає представник заводу Valtra Олексій Кутін.

Трактори Valtra Т 234 оснащені двигунами AGCO Power об’ємом 7,4 літра та потужністю 235 к.с. На тракторах встановлена трансмісія PowerShift 30/30 та машини не дивлячись на розмір є доволі маневреними — радіус розвороту становить всього 5,4 м.

Голова господарства «Україна» Руслан Кривовид

«Наше господарство перше в Україні, хто придбав трактор Valtra Т-серії. Я приїхав на Valtra Smart Tour, щоб більше дізнатися про налаштування машини та хотів побачити, як трактор працює із іншими агрегатами, яких немає у нас в господарстві», — говорить голова господарства СФГ «Україна» Руслан Кривовид.

Голова господарства додає, що перший агрегат з яким почав працювати трактор в їхньому підприємстві — це 9-метрова сівалка John Deere 445. Витрата палива склала всього 3-3,5 л/га. Трактор подобається зручністю кабіни та власною навігацією, що дозволяє працювати в темну пору доби та мінімізує втому оператора. На даний момент машина напрацювала більше 200 мотогодин.

Трактори Valtra T-серії на Valtra Smart Tour

Головний інженер підприємства «Сервіг» Михайло Кость розповідає, що на даний момент у господарстві трактора Valtra ще не мають, але розглядають машину для розширення техпарку господарства.

«Особисто я багато чув позитивних відгуків про цей трактор, так як у мого товариша була Valtra. Найголовніше в техніці це відношення сервісної служби до ремонтів і швидке реагування, все ламається, нічого вічного немає», — розповідає Михайло Кость.

Окрім демонстрації роботи техніки, на відвідувачів заходу чекала шоу-програма, розіграш призів та можливість ознайомитися з роботою дизайнерського бюро Valtra завдяки фірмовому трейлеру Valtra Demo Truck.

Наступний Valtra Smart Tour від «Цеппелін Україна» відбудеться 22 серпня в Полтавській області.

Нагадаємо, що Valtra Smart Tour розпочався із Одещини та заходи пройдуть ще в чотирьох областях України

© Ігор Мирончук, 2018, Traktorist.uaРадимо почитати
27 Серпня 2018
184

24 Серпня 2018
222

30 Березня 2018
214