Новини

На Тернопільщині аферист здав на металобрухт придбаний трактор

17 Серпня 2018 221

Металобрухт
Металобрухт
Obozrevatel.com

На Тернопільщині жителька села Дзвинячка стала жертвою афериста. Повіривши фальшивому повідомленню з банку, вона передала трактор невідомому чоловікові. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

Оголошення про продаж трактора жінка розмістила у мережі інтернет. За її словами, через кілька днів зателефонував чоловік, якого зацікавив товар. Сторони зійшлися на сумі 60 тис. грн. Згодом «покупець» приїхав по трактор з евакуатором. На її телефон надійшло повідомлення про зарахування готівки на її банківський рахунок.

Поліції вдалося встановити, що майно відправили в сусідню область. Там його реалізували на один з місцевих пунктів прийому металобрухту. Аферист отримав за нього 16 тис. грн, з яких 4300 грн. віддав фірмі, яка займалася транспортуванням майна.

Потерпіла через добу зрозуміла, що її ошукали, коли не виявила обіцяних грошей на своєму рахунку. Зараз поліцеські встановлюють місце знаходження афериста, якому загрожує покарання за частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України — «Шахрайство».Радимо почитати