Новини

На білоруських потужностях можуть виробляти комплектуючі для John Deere

16 Серпня 2018 212

John_Deere_Bilorus
Стенд John Deere на Agritechnica 2017
Traktorist.ua

Експерти компанії John Deere відвідали Білорусь в рамках вирішення питання взаємодії машинобудівних підприємств Євразійського економічного союзу з зарубіжними виробниками сільгосптехніки. Під час візиту спільна делегація ЄЕК і компанії John Deere відвідала перші шість машинобудівних підприємств Білорусі.

Про це повідомляє infobaza.by.

За підсумками візиту та зустрічей білоруські підприємства можуть бути включені в перелік світових постачальників комплектуючих для компанії John Deere. Експерти компанії John Deere провели аудит технологічного рівня підприємств, а також відповідності їх системи менеджменту якості світовим стандартам.

«Наша мета — практичне використання євразійської інтеграції для поглиблення локалізації продукції на території союзу, а також вбудовування наших виробників в міжнародні виробничі ланцюжки. Організація виробництва аналогів зарубіжних комплектуючих для сільгосптехніки в країнах ЄАЕС є одним з найбільш перспективних напрямків розвитку сільгоспмашинобудування. Це дасть можливість включити білоруських виробників до переліку світових постачальників комплектуючих на підприємства John Deere, розташовані в 37 країнах»,  — зазначив директор департаменту промислової політики ЄЕК Микола Кушнарьов.

За підсумками робочої поїздки експерти міжнародної компанії в роботі білоруських підприємств відзначили налаштованість на кооперацію, готовність покращувати для цього виробничі процеси, а також наявність обладнання, здатного виробляти компоненти світового рівня, і сертифікатів системи менеджменту якості.Радимо почитати