Новини

На Київщині відкрилась виставка розумних агроінновацій Smart Field Days

16 Серпня 2018 215

Smart_Field_Days
Фото з презентаційного стенду виставки Smart Field Days
poglyad.tv

Всеукраїнська виставка розумних агроінновацій Smart Field Days розпочалась 15 серпня в селищі Немішаєве на Київщині. Захід триватиме на експериментальному полі відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Про це повідомляє poglyad.tv.

Основна мета Smart Field Days — демонстрація сучасних розумних технологій у сільськогосподарському виробництві, точному та органічному землеробстві, у передових аграрних технологіях світу.

Програма заходу включає демонстрацію агроінновацій на експериментальному полі, площею 18 гектарів, презентацію органічної продукції, ділові програми, демо-покази техніки, круглий стіл, панельні дискусії, форуми, ярмарок  вакансій, фестиваль їжі та інші заходи.

Заходи будуть проводитись за такими основними тематичними напрямками: технології «розумний фермер» та «розумна ферма», автоматизація виробництва АПК на рівнях розумне землеробство та тваринництво, картування, GPS-моніторинг та навігація, drone’s та робототехніка, сільгосптехніка нового покоління, інновації в селекції та передові рішення в харчових технологіях, інновації в біоінженерії для АПК, системи комерційних комунікацій і тендерних систем, вертикальне фермерство, smart-логістика, smart пакувальні технології, технології blockchain та bigdata, енергоефективні технології та інше.

Smart Field Days триватиме до 19 серпня.Радимо почитати