Новини

Dewulf представив очищувач картоплі Field Loader 240

16 Серпня 2018 137

Dewulf_Field_Loader_240
Очищувач картоплі Field Loader 240 від Dewulf
profi.co.uk

Бельгійська компанія Dewulf презентувала машину для очищення картоплі Field Loader 240, яка дозволяє очищувати 150 т картоплі за годину на полі перед завантаженням у причіп чи вантажівку.

Про це повідомляє profi.co.uk

В компанії говорять, що це дозволить значно зменшити кількість ґрунту чи відходів у картоплі, а також мінімізує ймовірність зниження цін при поставці картоплі на завод.

Field Loader 240 оснащений п’ятьма гідравлічними стійками, підготовка його до роботи займає кілька хвилин. Відкривання між 10 очищувальними роликами має елекричне регулювання, а додатковий Smart-Pin гарантує, що очищення відбувається зі стабільною потужністю. На сортувальному столі передбачене місце для 2 людей, а інтегрований обертальний конвеєр для відходів (максимальна висота вивантаження 1,83 м) дозволяє відділяти просіяний ґрунт та відходи поряд з машиною.

Вивантажувальний елеватор для картоплі шириною 1,1 м має радіус повороту 120 градусів, досягає 5,6 м при максимальній висоті 5,4 м. Активні бічні пластини та м’які скребки елеватора забезпечують бережливе розвантаження. Якщо розвантажувальний елеватор знаходиться під дуже крутим кутом, то агрегат автоматично вимикається, щоб уникнути просипання матеріалу.

Габарити машини складають всього 11 м в довжину, 3 м в ширину і 4 м в висоту. Додаткове обладнання включає керовану вісь та вбудований дизельний силовий агрегат потужністю 30 кВА (80 дБА). Field Loader 240 також може підключатися до мережі. Перша публічна презентація цієї машини, яка також може працювати і на цибулі, відбудеться на наступному тижні на Демо-дні картоплі в Нідерландах.Радимо почитати