Новини

Демо-покази техніки від Лозівських машин тривають

15 Серпня 2018 155

frank_4
Глибокорозпушувач Франк
lozovamachinery.com

«Лозівські машини» провели демо-покази техніки власного виробництва в рамках Дня поля «Украгрозапчастини» в Дніпропетровській області.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Польову роботу показали дискова борона Дукат-5 і глибокорозпушувач Франк.

«За результатами польової демонстрації техніки, яка зарекомендувала себе належним чином, продемонструвавши високі показники ґрунту, глибокорозпушувач Франк був проданий відразу по завершенню заходу. Зараз також ведемо переговори про укладення ще кількох договорів про продаж агрегатів», — розповідає директор з продажу сільгосптехніки в Україні Олександр Титов.

Продовжуючи демонстраційний тур фермерськими господарствами України, з 6 по 10 серпня «Лозівські машини» також провели демо-покази дискової борони Дукат і глибокорозпушувача Франк в Лубенському, Полтавському та Чутівському районах Полтавської області.

«Багато аграріїв висловили намір придбати агрегати відразу по завершенню жнив. А завдяки компенсації до 40% вартості техніки «Лозівські машини» стають все більш доступними для невеликих фермерських господарств», — зазначає менеджер з продажу Олександр Животченко.Радимо почитати