Новини

На Дні поля Fendt одночасно збереться 110 тракторів

15 Серпня 2018 220

Fendt_Field_Day
Фото з минулорічного Fendt Field Day
profi.co.uk

Fendt планує привезти близько 110 тракторів та самохідних машин на День поля Fendt Saaten-Union.

Про це повідомляє profi.co.uk

Цей захід проводиться в рік, коли не проходить Agritechnica, і його гаслом є те, що ніколи ще не було побачено, почуто та випробувано так багато техніки Fendt за один раз. Ця подія проходитиме 23 серпня на полі площею 90 га у Ваденбрунні біля Вюрцбургу, Німеччина.

Цей одноденний захід проходить за підтримки кількох десятків учасників та приваблює десятки тисяч відвідувачів. Він вважається найбільшим Європейським днем поля серед всіх виробників сільськогосподарської техніки. В компанії говорять, що в цьому році вони виводять на поле майбутнє і, крім статичних машин, відвідувачі матимуть можливість побачити багато працюючої техніки, зокрема, гусеничні трактори МТ, тюкові прес-підбирачі Squadra, причепи-навантажувачі Tigo та зернозбиральні комбайни IDEAL.

«Захід надає компанії можливість представити свій постійно зростаючий повний спектр продуктів. Це особлива подія не тільки для відвідувачів, але і для нас, як компанії», — говорить голова правління AGCO/Fendt Пітер-Йозеф Паффен.

Якщо ви плануєте відвідати Ваденбрун, тоді вам варто завантажити новий додаток Fendt Field Day для користувачів iOS та Android. В ньому є огляд програми заходу, список учасників, карта і інформація про машини Fendt. Компанія рекомендує завантажити його перед подією.

В магазині буде представлений великий вибір сувенірної продукції Fendt, включаючи деякі спеціальні моделі. День поля розпочнеться о 9:30 і першим пунктом в програмі стане парад машин Fendt, що стартує з самого ранку.Радимо почитати