Новини

Презентаційний тур Discover HARP відвідає Китай та Німеччину

14 Серпня 2018 42

HARP
Підшипник від ХАРП
harp.ua

Заходи в рамках презентаційного туру Discover HARP від Харківського підшипникового заводу відбудуться в Китаї та Німеччині. З 19 по 22  на галузевій виставці China International Bearing Industry Exhibition 2018, а з 18 по 22 вересня на найбільшій в світі залізничній виставці транспортних технологій InnoTrans-2018.

Про це повідомляє прес-служба ХАРП.

Цього року прем'єрою від виробника комплектуючих для залізничної індустрії на InnoTrans-2018 стане презентація підшипників європейського типу, розрахованих на вантажні і пасажирські вагони «простору 1435». Крім того, експозицію ХАРП на виставці доповнить лінійка касетних вузлів закритого типу для «колії 1520» зі збільшеним міжремонтним пробігом 800 000 км або 8 років.

«Продукція ХАРП орієнтована на всі ринки. Ми готові запропонувати готові перевірені часом рішення як для простору колії 1520, так і для європейського і світового залізничного сполучення», — коментує участь у заходах директор з маркетингу залізничного дивізіону Олександр Твердохліб.

Інноваційні розробки підприємства будуть представлені і на найбільшій міжнародній спеціалізованій виставці Rail EXPO, яка відбудеться 16-18 жовтня в м. Київ.

«Інноваційна продукція підприємства відповідає всім сучасним вимогам надійності, зносостійкості і енергоефективності, прийнятій у світовій залізничній індустрії», — резюмує Олександр Твердохліб.Радимо почитати