Новини

Grimme презентує найширший набір інноваційних розробок у сфері картоплярства

14 Серпня 2018 191

Grimme
Техніка від Grimme
Прес-служба Grimme

Компанія Grimme вперше презентує два нових самохідних комбайни на міжнародній виставці PotatoEurope у вересні цього року.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

На заході буде представлено чотирирядний картоплезбиральний комбайн Ventor 4150 потужністю 530 к.с. та 15-тонним бункером. Робота даної машини ґрунтується на принципі роботи SE-просіювання, вертикального переміщення та ботвовідокремлення. Особливостями моделі також є підкоп без механічного впливу на гребені, дбайливий хід, пульт управління CCI1200 з операторською поверхнею GDI, а також автоматичне регулювання числа обертів транспортерів Speedtronic.

Також компанія покаже чотирирядний самохідний комбайн Varitron 470 Terratra у виконанні Platinum. Модель має захищений патентом 7-тонний NonstopBunker, найбільший на ринку набір сепаруючих пристроїв, щадну до ґрунту гусеничну ходову частину, оптимальний огляд підкопу та концепція ErgoDriveі.

Причіпний дворядний комбайн Evo 290 з 9-тонним бункером, за словами компанії, є найпродуктивнішим бункерним комбайном свого класу. Триколісна ходова частина TriSys забезпечує максимальне ґрунтозбереження. Плавне регулювання просіюючих транспортерів здійснюється приводом VarioDrive. Завдяки MemoryControl на всіх зазначених збиральних комбайнах можливе збереження обраних параметрів, а також їх легке відновлення.

Крім того на заводі буде представлено однорядний комбайн SE140 з 4-тонним бункером і з дозволом пересування по дорогах 40 км/год.

Також в рамках спеціального показу «Альтернативні заходи по боротьбі з бур'янами» Grimme презентує дворядний підгортаючий гребнеутворювач, який оснащений елементами, розташованими в паралелограмі, і зчищають бур’яни з боків гребня, а сам гребнеутворювач   забезпечує надійне і рівномірне формування гребню.

Сегмент посадкової техніки буде представлений маневровою восьмирядною картоплесаджальною машиною GL860 Compacta з 6-тонним бункером. Крім того, виробник покаже приймально-навантажувальний комплекс CleanLoader, який працює з продуктивністю до 120 т/год.

Загалом, стенд Grimme площею до 400 м² буде представлений не тільки вищевказаною технікою, а й останніми розробками клієнтського порталу MyGrimme. Таким чином компанія має презентувати найбільший з часу створення Potato Europe набір інноваційних розробок.Радимо почитати